Допомога учасникам АТО та ветеранам

Допомога учасникам АТО та ветеранам

В нашу країну прийшла біда і для кожного воїна стало честю стати на захист її інтересів, на захист свого народу в прагненні жити вільно, незалежно і самодостатньо! І якщо десь боляче і важко, хіба може патріот своєї країни залишитися байдужим?

Допомога учасникам АТО та ветеранам

Саме тому у цей непростий для України час наш Благодійний фонд «ДОБРІ СЕРЦЯ небайдужих» реалізовує програму, в яку входить реабілітація, матеріальна допомога учасникам АТО та ветеранів зони, а також підтримки в їх працевлаштуванні. Зробимо все можливе, щоб герої дійсно відчули нашу підтримку!

Пільги учасникам АТО

Поміж усім Благодійний фонд «ДОБРІ СЕРЦЯ небайдужих» надає юридичну підтримку, адже тепер на захист і самих героїв став і закон про учасників АТО.  Адже навіть держава висловлює пошану та не залишилась байдужою до долі бійців, які ризикували своїм життям заради нашого з вами майбутнього. Завдяки цьому визначено які пільги мають учасники АТО, а ми, в свою чергу надаємо можливість скористатися здобутим таким важким шляхом благом.  Війна це страшна подія, бо гинуть наші співвітчизники. Шкода дітей, які ніколи не побачать усміхнене обличчя мужнього батька,який пішов захищати свою родину. Нажаль, діти учасників АТО зазнали велике горе та отримали психологічні травми. В свою чергу наш фонд піклується про оздоровлення дітей учасників АТО.

Уже кілька сотень бійців, що знаходяться далеко від дому на передовій та їх родинам відчули нашу  допомогу, наше Добре Серце! Змусити битися це Серце ми можемо тільки спільними зусиллями! Благодійний фонд «ДОБРІ СЕРЦЯ небайдужих» звертається до Вас, до Ваших Добрих Сердець, аби спільними зусиллями реалізувати програму допомоги захисникам нашої Батьківщини! Наше завдання – максимально допомогти нашим захисникам! Сподіваємось на Вашу підтримку та взаєморозуміння. Світ не без добрих людей! Люди не без добрих сердець!

Заявка успішно надіслана.

Ок