Допомога ліквідаторам Чорнобильської катастрофи

Допомога ліквідаторам Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року - страшний, трагічний день для нашої Вітчизни. Це був  день, коли вибухнув атомний реактор, вибух якого перевершував вибух атомної бомби в Хіросімі в кілька сотень разів. Місцем трагедії була Чорнобильська АЕС.
Хто визначить всю згубність катастрофи та наслідки аварії на Чорнобильській АЕС та скільки забраних життів, болю і поламаних людських доль  принесла ця  жахлива катастрофа? Це питання ми залишаємо нашим нащадкам, які ще довгий час будуть відчувати на собі наслідки тих страшних днів.


Нашим же головним завданням є збереження пам'яті про цей героїчний подвиг. Сотня тисяч героїв - ліквідатори чорнобильської катастрофи, які ціною власного здоров'я, а то й навіть життя зуміли приборкати стихію, що вийшла з-під контролю.
Земний уклін заслуговують ліквідатори чорнобильської катастрофи, які, ризикуючи собою, брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та відроджували до нового життя знесиленну рідну землю. Пам'ять про цей великий народний подвиг залишиться назавжди в наших серцях.


Саме тому наш Благодійний фонд «ДОБРІ СЕРЦЯ небайдужих»  вважає своїм обов'язком підтримувати героїв - ліквідаторів Чорнобильської катастрофи та закликає всіх небайдужих бути причетними до цієї благородної справи!

Заявка успішно надіслана.

Ок