Соціальна, грошова допомога дітям сиротам

Соціальна, грошова допомога дітям сиротам

Благодійний фонд «Добрі серця небайдужих» реалізує програми, основним напрямком яких є соціальна, грошова допомога дітям сиротам, малозабезпеченним сім'ям. Наше покликання - надання допомоги дітям сиротам; прагнення виховати в них довіру до суспільства; зробити так, щоб вони відчули себе повноцінними громадянами своєї країни, які мають права та обов'язки, і ні в якій мірі не ущемлені.


Проект підтримки дітей сиріт - всебічна опіка підростаючого покоління, відстоювання їх прав та інтересів, а також створення комфортних умов для їх життя і розвитку. У зв'язку з цим, наш благодійний фонд «Добрі серця небайдужих» закликає взяти участь в «місії добра» всіх, хто небайдужий до долі дітей, які страждають на важкі захворювання; діток, у яких немає мам і тат і їм не вистачає такого звичного, часом непомітного, але життєво необхідного - турбота і тепло батьківських рук.


Також багато зусиль волонтери на допомогу дітям сиротам спрямовують на те, щоб зміцнити давно втрачений культ сім'ї, що є дійсно благородною місією.

Заявка успішно надіслана.

Ок