Спонсорська допомога спортсменам

Спонсорська допомога спортсменам

У сьогоднішньому світі основною частиною гармонійного життя людини є фізичне виховання. Активний спосіб життя позитивно впливає на стан здоров'я, особливо в молодому віці. Тому спорт є важливим фактором гарного самопочуття, а іноді і успішності людини.


Мета цієї програми - забрати молодь з вулиці, від пива, тютюну, голки для того, щоб показати переваги ЗСЖ. Таким чином, ми реалізуємо медичну, психологічну, благодійну, спонсорську допомогу спортсменам.


Для того, щоб займатись спортом професійно, в Україні є величезна кількість спортклубів та секцій. Більшість з них потребують спонсорської допомоги: якісного і сучасного обладнання та інвентаря, ремонту самого приміщення для повноцінного тренування спортсменів. Але, на жаль, існує нестача коштів чи бажання, щоб виділити кошти для реновації або фінансування спортивних змагань майбутніх чемпіонів. Саме з метою надання медичної, психологічної, благодійну, спонсорської допомоги спортсменам нашої держави Благодійний фонд «ДОБРІ СЕРЦЯ Небайдужих» виділяє необхідні кошти на потреби спортсменів, готовий всіляко сприяти спортивному житті молоді.

Заявка успішно надіслана.

Ок